Stanowcze NIE! dla zmiany granic Gminy Dąbrowa. 96 % przeciw proponowanej zmianie granic. Szczegóły konsultacji społecznych w aktualnościach i na stronach BIP

Dziś jest: wtorek, 30-05-2017
Imieniny: Ferdynanda, Gryzeldy, Zyndrama
Data publikacji: 07-11-2012 08:47 Opublikował: Katarzyna Gołębiowska-Jarek

Amatorskie Zawody Jeździeckie za nami!

3-4 Listopada 2012 w Stajni Lipowa odbyły się zawody jeździeckie, w których uczestniczyło ponad 30 par jeździeckich. Pierwszego dnia wręczaliśmy dyplomy dla tych, którzy w tym roku ukończyli szkółkę jeździecką. Po pasowaniu na jeźdźca odbyły się amatorskie zawody jeździeckie o Puchar Wójta Gminy Dąbrowa, w których zwyciężyła Dominika Puzyna, bezbłędnie przejeżdżając tor przeszkód na koniu Marengo. Po uroczystym wręczeniu nagród przez Wójta Gminy Dąbrowa, goście i zawodnicy bawili się na wieczornej imprezie. Następnego dnia przewidziano konkurs na najlepiej przebraną parę halloweenową, w której zwyciężyła Anna Stec na koniu Oskar. Po konkursie odbyły się dwie gonitwy za lisem, w tej dla dzieci zwyciężyła Aleksandra Jakóbczak,w gonitwie hubertusowej lisa złapała Anna Olczyk na koniu Cheyenne.