Tereny inwestycyjne w Gminie Dąbrowa: Węzeł Prądy, szczegóły na stronie internetowej    *  *  *    Stanowcze NIE! dla zmiany granic Gminy Dąbrowa. 96 % przeciw proponowanej zmianie granic. Szczegóły konsultacji społecznych w aktualnościach i na stronach BIP    *  *  *      

Dziś jest: środa, 17-01-2018
Imieniny: Antoniego, Henryki, Mariana
Data publikacji: 15-10-2012 11:44 Opublikował: Katarzyna Gołębiowska-Jarek

Aktualności sportowe

Dzięki piłkarzom z Mechnic mieliśmy pasjonującą jesień w okręgówce, a co bardziej frapujące, wiosna zapowiada się podobnie. Podopieczni Krystiana Golca na półmetku zameldowali się na 2. miejscu, przegrywając rywalizację tylko z Widawą. Jeśli wiosną utrzymają tak dobrą dyspozycję, realna staje się szansa na promocję (awansują dwie czołowe drużyny)!

Pozostałe nasze drużyny występują w B klasie (Grupa: Opole II). Po rundzie jesiennej najwyżej sklasyfikowany jest LZS Wrzoski, który zajmuje 3. miejsce, 26 pkt) i do liderującego Tempa Opole traci 3 "oczka".

 

Puchar Polski już bez naszych

Spotkania 1/16 finału na szczeblu wojewódzkim zakończyły piłkarską jesień na Opolszczyźnie. Niestety, wiosną nie zagra w tych rozgrywkach zespół LZS Mechnice, który uległ 1-3 Otmętowi Krapkowice (IV liga).

  • 01-07-2014 07:54

    Powitanie Wakacji na Orliku

    W niedzielę 29 czerwca 2014r. na boisku Orlika w Chróścinie z inicjatywy animatorów  na powitanie wakacji odbyła się impreza rekreacyjno-sportowa pod nazwą „Orły do boju”. O Puchar Wójta Gminy Dąbrowa walczyły ...

Powrót do poprzedniej strony »