Klub Seniora w Dąbrowie już działa. Zapraszamy Seniorów na zajęcia    *  *  *   Program Maluch + - jest dofinansowanie, jest decyzja - budujemy żłobek w obiekcie po Gimnazjum w Żelaznej.

Dziś jest: sobota, 18-08-2018
Imieniny: Bogusława, Bronisława, Ilony

Aktualności sportowe

Dzięki piłkarzom z Mechnic mieliśmy pasjonującą jesień w okręgówce, a co bardziej frapujące, wiosna zapowiada się podobnie. Podopieczni Krystiana Golca na półmetku zameldowali się na 2. miejscu, przegrywając rywalizację tylko z Widawą. Jeśli wiosną utrzymają tak dobrą dyspozycję, realna staje się szansa na promocję (awansują dwie czołowe drużyny)!

Pozostałe nasze drużyny występują w B klasie (Grupa: Opole II). Po rundzie jesiennej najwyżej sklasyfikowany jest LZS Wrzoski, który zajmuje 3. miejsce, 26 pkt) i do liderującego Tempa Opole traci 3 "oczka".

Puchar Polski już bez naszych

Spotkania 1/16 finału na szczeblu wojewódzkim zakończyły piłkarską jesień na Opolszczyźnie. Niestety, wiosną nie zagra w tych rozgrywkach zespół LZS Mechnice, który uległ 1-3 Otmętowi Krapkowice (IV liga).

• 01-07-2014 07:54

Powitanie Wakacji na Orliku

W niedzielę 29 czerwca 2014r. na boisku Orlika w Chróścinie z inicjatywy animatorów  na powitanie wakacji odbyła się impreza rekreacyjno-sportowa pod nazwą „Orły do boju”. O Puchar Wójta Gminy Dąbrowa walczyły ...

Data publikacji: 15-10-2012 11:44