Klub Seniora w Dąbrowie już działa. Zapraszamy Seniorów na zajęcia    *  *  *   Program Maluch + - jest dofinansowanie, jest decyzja - budujemy żłobek w obiekcie po Gimnazjum w Żelaznej.

Dziś jest: poniedziałek, 21-05-2018
Imieniny: Jana, Moniki, Wiktora

V edycja konkursu „Krajowi Liderzy Innowacji i Rozwoju"

Fundacja Innowacji i Rozwoju zaprasza do wzięcia udziału w V, jubileuszowej, edycji konkursu „Krajowi Liderzy Innowacji i Rozwoju".

Projekt „Krajowi Liderzy Innowacji i Rozwoju" realizowany jest nieprzerwanie od 2008 roku i rozwija się systematycznie. W ramach  konkursu identyfikowane i promowane są innowacje na różnych poziomach skomplikowania i zaawansowania. Innowacje to nie są tylko przełomowe rozwiązania technologiczne na świecie, wynalazek nowego urządzenia czy nowa metoda technologiczna. W ramach konkursu zajmujemy się również innowacjami na poziomie krajowym, branżowym i regionalnym.

Udział w konkursie dla firm mikro, MŚP, gmin, oraz organizacji pozarządowych i innych podmiotów jest bezpłatny na wszystkich etapach konkursu.

Uczestnikami konkursu mogą być następujące grupy kandydatów:

• Grupa 1 - przedsiębiorcy (firmy - mikro, małe, średnie, duże),
  • Grupa 2 - gminy (wiejskie, miejsko-wiejskie, miejskie),
  • Grupa 3 - organizacje pozarządowe (fundacje, stowarzyszenia), inne organizacje i podmioty

Zgłoszenia należy przesyłać do15.10.2012 r. na adres www.liderzyinnowacji.pl.

Wszystkie kryteria i punktacja wymienione są w regulaminie i ankiecie, które są dostępne na stronie:

Data publikacji: 27-09-2012 12:28
Data modyfikacji: