Dziś jest: niedziela, 24-09-2017
Imieniny: Dory, Gerarda, Maryny
Data publikacji: 17-09-2012 10:12 Opublikował: Katarzyna Gołębiowska-Jarek

Wybory uzupełniające do Rady Gminy Dąbrowa

W dniu 23 września 2012r. odbędą się wybory uzupełniające do Rady Gminy Dąbrowa.Obwodowe Komisje Wyborcze zostały zlokalizowane w :

• Dąbrowie – Remiza OSP, ul. Ks. Prof. J. Sztonyka 19 , 49-120 Dąbrowa z granicami obwodu dla Dąbrowy;
  • Prądach – Budynek socjalno-administracyjny, ul. Sportowa 18, 49-120 Prądy z granicami obwodu dla Prądów i Siedlisk.

Lokale Obwodowych Komisji Wyborczych otwarte będą w godzinach od  8.00 do 22.00

Wszystkie dane znajdują się na Biluletynie Informacji Publicznej (ikona w prawym górnym rogu) w menu "Tablica Ogłoszeń" (zakładka "Wybory uzupełniajace do RG")