Dziś jest: środa, 18-10-2017
Imieniny: Hanny, Klementyny, Łukasza
Data publikacji: 10-07-2012 12:10 Opublikował: Katarzyna Gołębiowska-Jarek

Dofinansowanie zakupu podręczników " Wyprawka Szkolna " 2012/2013

Wójt Gminy Dąbrowa informuje, że  zgodnie z rozporządzeniem Rady Ministrów  z dnia  14 czerwca 2012 r. w sprawie szczegółowych warunków udzielania pomocy finansowej uczniom na zakup podręczników, istnieje możliwość dofinansowania zakupu podręczników uczniom klas I – IV szkoły podstawowej oraz uczniom niepełnosprawnym posiadającym orzeczenie o potrzebie kształcenia specjalnego uczęszczającym do szkół na terenie gminy Dąbrowa.

Szczegóły poniżej:

DOCWyprawka informacja 2012.doc