Dziś jest: sobota, 19-08-2017
Imieniny: Emilii, Julinana, Konstancji
Data publikacji: 25-06-2012 13:19 Opublikował: Katarzyna Gołębiowska-Jarek

Hubert i Sabina Mróz laureatami konkursu Agroliga 2012 !

Państwo Mróz z Żelaznej zajęli II miejsce w konkursie Agroliga 2012 w kategorii Rolnik Indywidualny. Zwycięzcami zostali Państwo Wieczorkowie z Kościelisk (pow. oleski), a dwa trzecie miejsca przypadły Państwu Wiechom z Czapli Starych (pow. kluczborski) oraz Państwu Hanusiakom ze Słokowa (pow. prudnicki).

Konkurs Agroliga w woj. opolskim organizowany jest od 19 lat i wyłania najlepszych rolników i przedsiębiorców przetwórstwa rolno-spożywczego i usług. Doceniani są ludzie przedsiębiorczy i z inicjatywą, ci którzy wprowadzają nowoczesne technologie, innowacyjne rozwiązania, przyczyniając się do poprawy konkurencyjności polskiego rolnictwa i przetwórstwa.