Dziś jest: czwartek, 17-08-2017
Imieniny: Anity, Elizy, Mirona
Data publikacji: 11-06-2012 10:54 Opublikował: Katarzyna Gołębiowska-Jarek

Piotr Bil "Ekspertem Euro 2012 w Gminie Dąbrowa"

8 czerwca, w dniu rozpoczęcia EURO 2012 rozstrzygnięty został quiz pt. "Zostań Ekspertem Euro 2012 w Dąbrowie" organizowany przez Gminny Ośrodek Kultury i Rekreacji. Finaliści, wyłonieni w eliminacjach szkolnych, musieli odpowiedzieć na 20 pytań. Znakomicie wypadli uczniowie z Dąbrowy, którym przypadło całe podium. Zwyciężył Piotr Bil, który poprawnie odpowiedział na 18 pytań. Minimalnie przegrał z nim Kamil Swendrowski, a po dogrywce - trzecie miejsce wywalczył Fabian Eszik.

Więcej informacji oraz zdjęcia na http://www.gokir.pl/konkursy/archiwalne/173-piotr-bil-ekspertem-euro-2012-w-gminie-dabrowa