Dziś jest: poniedziałek, 20-11-2017
Imieniny: Anatola, Edyty, Rafała
Data publikacji: 22-04-2012 22:23 Opublikował: Katarzyna Gołębiowska-Jarek

VI edycja konkursu "Moja Zagroda" i "Aktywna Wieś"

Wójt Gminy, Marek Leja, ogłasza VI edycję konkursów: „Moja Zagroda” oraz „Aktywna Wieś”. Głównym celem konkursów jest wyłonienie obiektów z terenu Gminy Dąbrowa, które wyróżniają się największymi walorami przyrodniczymi i estetycznymi oraz wyłonienie miejscowości , w której mieszkańcy w największym stopniu angażują się w działania na na rzecz jej rozwoju oraz dbają o jak najlepszy jej wizerunek. Zgłoszenia przyjmowane są do 30 czerwca br.w sekretariacie Urzędu Gminy w Dąbrowie przy ul. Ks. prof. J. Sztonyka 56.

DOCRegulamin konkursu Moja Zagroda i Aktywna Wieś.doc