Klub Seniora w Dąbrowie już działa. Zapraszamy Seniorów na zajęcia    *  *  *   Program Maluch + - jest dofinansowanie, jest decyzja - budujemy żłobek w obiekcie po Gimnazjum w Żelaznej.

Dziś jest: poniedziałek, 25-06-2018
Imieniny: Łucji, Witolda, Wilhelma

Umowa o promowaniu terenów inwestycyjnych Gminy podpisana

Wójt Gminy Dąbrowa Marek Leja  i Prezydent Opola Ryszard Zembaczyński podpisali umowę o współpracy w zakresie działań promocyjnych terenów inwestycyjnych w Gminie Dąbrowa i Gminie Opole.

Dzięki współpracy, oferta inwestycyjna zostanie wzbogacona i  uatrakcyjniona, a przez to zwiększą się szanse na znalezienie inwestorów chcących prowadzić działalność na terenach gmin. Gminie Dąbrowa zależy na pozyskaniu inwestora na około 166 – hektarowy teren położony przy drodze krajowej nr 46, w miejscowościach Wrzoski -  Karczów.

Data publikacji: 12-04-2012 15:51
Data modyfikacji: