Dziś jest: poniedziałek, 20-11-2017
Imieniny: Anatola, Edyty, Rafała
Data publikacji: 12-04-2012 15:51 Opublikował: Katarzyna Gołębiowska-Jarek

Umowa o promowaniu terenów inwestycyjnych Gminy podpisana

Wójt Gminy Dąbrowa Marek Leja  i Prezydent Opola Ryszard Zembaczyński podpisali umowę o współpracy w zakresie działań promocyjnych terenów inwestycyjnych w Gminie Dąbrowa i Gminie Opole.

Dzięki współpracy, oferta inwestycyjna zostanie wzbogacona i  uatrakcyjniona, a przez to zwiększą się szanse na znalezienie inwestorów chcących prowadzić działalność na terenach gmin. Gminie Dąbrowa zależy na pozyskaniu inwestora na około 166 – hektarowy teren położony przy drodze krajowej nr 46, w miejscowościach Wrzoski -  Karczów.