Dziś jest: wtorek, 12-12-2017
Imieniny: Ady, Aleksandra, Dagmary
Data publikacji: 27-03-2012 07:53 Opublikował: Katarzyna Gołębiowska-Jarek

200 000 zł z Ministerstwa podzielone

Rada Gminy Dąbrowa, w drodze uchwały, dokonała podziału środków otrzymanych z Ministerstwa Spraw Wewnętrznych. 130 000 zł zostanie przeznaczone na remont drogi wewnętrznej Warszawskiej w Żelaznej, natomiast     70 000 zł na remont gimnazjum w Żelaznej. Środki pochodzą z puli przeznaczonej na usuwanie skutków klęsk żywiołowych .O  pieniądze z Ministerstwa Gmina wnioskowała już po raz drugi - w 2011 roku otrzymaliśmy 520 000 zł, w ramach których wyremontowano drogę Boczną i Leśną w Żelaznej i drogę Odrzańską w Niewodnikach.