Klub Seniora w Dąbrowie już działa. Zapraszamy Seniorów na zajęcia    *  *  *   Program Maluch + - jest dofinansowanie, jest decyzja - budujemy żłobek w obiekcie po Gimnazjum w Żelaznej.

Dziś jest: sobota, 17-11-2018
Imieniny: Grzegorza, Salomei, Walerii

Nasze Trojaczki

O godzinie 11.36, 11 stycznia 2012 r., na świat przyszła Helenka, minutę później Dominik, a po kolejnych 60 sekundach Oliwka. Brygida i Marek Kuziorowie nie byli zaskoczeni, że w kilkadziesiąt sekund zostali potrójnymi rodzicami. - Najpierw dowiedziałam się, ze urodzę dwojaczki, ale w 8 tygodniu ciąży lekarze potwierdzili trójkę - powiedziała nam mama dzieci.

Dla mieszkańców gminy Dąbrowa trojaczki to wydarzenie olbrzymie, ale co się dziwić, przecież ostatnie trojaczki z tego terenu dzisiaj mają... po 26 lat. Pochodzą z Karczowa. - Pewnie, że na wsi i w całej gminie towarzyszy nam większe zainteresowanie, ale przecież to naturalne. Byliu nas przedstawiciele z gminy, odwiedzanas sporo znajomych. Bardzo pomagają, podobnie jak firmy, w których na co dzieńz mężem pracujemy - opowiada. Pana Marka nie zastaliśmy. Pracuje w prywatnej firmie, do domu wraca popołudniem.- Jestem dumna z Marka. Przychodzi zmęczony,w końcu pracuje fizycznie, a mimo to bardzo mi pomaga. Kąpanie dzieciaków ma w małym palcu - opowiada jego żona.

Więcej informacji o Helence, Dominiku i Oliwce w marcowym wydaniu gazetki "Życie Gminy Dąbrowa"

trojaczki.jpeg

od prawej Helenka, Dominik, Oliwka

 

         

Data publikacji: 19-03-2012 12:21
Data modyfikacji:
 21-03-2012 13:27
Opublikował: Katarzyna Gołębiowska-Jarek
Modyfikował: Katarzyna Gołębiowska-Jarek
Powrót do poprzedniej strony »