Klub Seniora w Dąbrowie już działa. Zapraszamy Seniorów na zajęcia    *  *  *   Program Maluch + - jest dofinansowanie, jest decyzja - budujemy żłobek w obiekcie po Gimnazjum w Żelaznej.

Dziś jest: sobota, 17-11-2018
Imieniny: Grzegorza, Salomei, Walerii

Spotkanie w Urzędzie Marszałkowskim

W Urzędzie Marszałkowskim odbyło się spotkanie dotyczące analizy wykorzystania środków unijnych przez Lokalną Grupę Działania – Partnerstwo Borów Niemodlińskich, do której należy Gmina Dąbrowa.
W spotkaniu uczestniczył członek Zarządu Województwa Opolskiego Antoni Konopka oraz przedstawiciele:  Departamentu Programów Rozwoju Obszarów Wiejskich Urzędu Marszałkowskiego,  gmin zrzeszonych w ramach LGD oraz  Partnerstwa Borów Niemodlińskich.

Z przedstawionych na spotkaniu informacji wynika, iż na 12 LGD działających na terenie woj. opolskiego, Partnerstwo Borów Niemodlińskich plasuje się w ścisłej czołówce odnośnie wdrażania działań w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich. Wnioski o dotacje unijne, za pośrednictwem Borów,  mogą składać m.in. przedsiębiorcy, organizacje pozarządowe, stowarzyszenia z terenu Gminy Dąbrowa, jak również Wójt - jako przedstwieciel gminy, na zadania przez nią realizowane .

Więcej informacji o działalności Partnerstwa Borów Niemodlińskich poniżej:

http://www.boryniemodlinskie.pl/cms/php/strona.php3?cms=cms_boryn

Data publikacji: 16-03-2012 11:26
Data modyfikacji:
 16-03-2012 11:33
Opublikował: Katarzyna Gołębiowska-Jarek
Modyfikował: Katarzyna Gołębiowska-Jarek
Powrót do poprzedniej strony »