Tereny inwestycyjne w Gminie Dąbrowa: Węzeł Prądy, szczegóły na stronie internetowej    *  *  *    Stanowcze NIE! dla zmiany granic Gminy Dąbrowa. 96 % przeciw proponowanej zmianie granic. Szczegóły konsultacji społecznych w aktualnościach i na stronach BIP    *  *  *      

Dziś jest: sobota, 20-01-2018
Imieniny: Fabioli, Miły, Sebastiana
Data publikacji: 16-03-2012 11:26 Opublikował: Katarzyna Gołębiowska-Jarek

Spotkanie w Urzędzie Marszałkowskim

W Urzędzie Marszałkowskim odbyło się spotkanie dotyczące analizy wykorzystania środków unijnych przez Lokalną Grupę Działania – Partnerstwo Borów Niemodlińskich, do której należy Gmina Dąbrowa.
W spotkaniu uczestniczył członek Zarządu Województwa Opolskiego Antoni Konopka oraz przedstawiciele:  Departamentu Programów Rozwoju Obszarów Wiejskich Urzędu Marszałkowskiego,  gmin zrzeszonych w ramach LGD oraz  Partnerstwa Borów Niemodlińskich.

Z przedstawionych na spotkaniu informacji wynika, iż na 12 LGD działających na terenie woj. opolskiego, Partnerstwo Borów Niemodlińskich plasuje się w ścisłej czołówce odnośnie wdrażania działań w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich. Wnioski o dotacje unijne, za pośrednictwem Borów,  mogą składać m.in. przedsiębiorcy, organizacje pozarządowe, stowarzyszenia z terenu Gminy Dąbrowa, jak również Wójt - jako przedstwieciel gminy, na zadania przez nią realizowane .

Więcej informacji o działalności Partnerstwa Borów Niemodlińskich poniżej:

http://www.boryniemodlinskie.pl/cms/php/strona.php3?cms=cms_boryn

Powrót do poprzedniej strony »