Tereny inwestycyjne w Gminie Dąbrowa: Węzeł Prądy, szczegóły na stronie internetowej    *  *  *    Stanowcze NIE! dla zmiany granic Gminy Dąbrowa. 96 % przeciw proponowanej zmianie granic. Szczegóły konsultacji społecznych w aktualnościach i na stronach BIP    *  *  *      

Dziś jest: piątek, 19-01-2018
Imieniny: Erwiny, Henryka, Mariusza
Data publikacji: 13-03-2012 09:31 Opublikował: Katarzyna Gołębiowska-Jarek

Konferencja " Teraz Kobiety Opolszczyzny"

Departament Rolnictwa i Rozwoju Wsi Urzędu Marszałkowskiego Województwa Opolskiego wspólnie z Fundacją Ambasada Przedsiębiorczości Kobiet  zaprasza do udziału w dwóch konferencjach z cyklu "TERAZ KOBIETY OPOLSZCZYZNY".

Pierwsza konferencja w ramach powyższego cyklu, która nosi tytuł JAK SKUTECZNIE SZUKAĆ PRACY - KARIERA I BIZNES Z PASJĄ, odbędzie się 21 marca 2012 r.

Druga konferencja w ramach powyższego cyklu, która nosi tytuł INTERNET W PRACY I W DOMU, odbędzie się 28 marca 2012 r.

Uczestnikami konferencji będą kobiety z terenu całego województwa opolskiego  zamieszkujące przede wszystkim na obszarach wiejskich, a także przedstawiciele samorządów lokalnych, lokalnych grup działania, przedstawiciele opolskiego środowiska naukowego i biznesowego oraz przedstawiciele organizacji pozarządowych.

W trakcie  konferencji zaprezentowane zostaną praktyczne rozwiązania, jak równoważyć aktywność zawodową z odpowiedzialnością za rodzinę.

Udział w konferencji jest bezpłatny - wymagane jest zgłoszenie chęci uczestnictwa. Formularz zgłoszeniowy znajduje się na stronie internetowej:

www.ambas.pl

 

Więcej informacji poniżej:

PDF_Konferencja 21.03.2012 - plakat A3.pdf

 

Powrót do poprzedniej strony »