Zanim odpalisz petardę   pomyśl o zwierzętach domowych !!   *  *  * 24 grudnia 2018 roku Urząd Gminy Dąbrowa będzie nieczynny  *  *  *

Dziś jest: piątek, 14-12-2018
Imieniny: Alfreda, Izydora, Zoriny

Konferencja " Teraz Kobiety Opolszczyzny"

Departament Rolnictwa i Rozwoju Wsi Urzędu Marszałkowskiego Województwa Opolskiego wspólnie z Fundacją Ambasada Przedsiębiorczości Kobiet  zaprasza do udziału w dwóch konferencjach z cyklu "TERAZ KOBIETY OPOLSZCZYZNY".

Pierwsza konferencja w ramach powyższego cyklu, która nosi tytuł JAK SKUTECZNIE SZUKAĆ PRACY - KARIERA I BIZNES Z PASJĄ, odbędzie się 21 marca 2012 r.

Druga konferencja w ramach powyższego cyklu, która nosi tytuł INTERNET W PRACY I W DOMU, odbędzie się 28 marca 2012 r.

Uczestnikami konferencji będą kobiety z terenu całego województwa opolskiego  zamieszkujące przede wszystkim na obszarach wiejskich, a także przedstawiciele samorządów lokalnych, lokalnych grup działania, przedstawiciele opolskiego środowiska naukowego i biznesowego oraz przedstawiciele organizacji pozarządowych.

W trakcie  konferencji zaprezentowane zostaną praktyczne rozwiązania, jak równoważyć aktywność zawodową z odpowiedzialnością za rodzinę.

Udział w konferencji jest bezpłatny - wymagane jest zgłoszenie chęci uczestnictwa. Formularz zgłoszeniowy znajduje się na stronie internetowej:

www.ambas.pl

 

Więcej informacji poniżej:

PDF_Konferencja 21.03.2012 - plakat A3.pdf

 

Data publikacji: 13-03-2012 09:31
Data modyfikacji:
 13-03-2012 09:37
Opublikował: Katarzyna Gołębiowska-Jarek
Modyfikował: Katarzyna Gołębiowska-Jarek
Powrót do poprzedniej strony »