Klub Seniora w Dąbrowie już działa. Zapraszamy Seniorów na zajęcia    *  *  *   Program Maluch + - jest dofinansowanie, jest decyzja - budujemy żłobek w obiekcie po Gimnazjum w Żelaznej.

Dziś jest: poniedziałek, 19-11-2018
Imieniny: Elżbiety, Faustyny, Pawła

Dzieci pobawią się za darmo!

Mamy dobrą wiadomość zarówno dla najmłodszych mieszkańców gminy, jak i organizatorów imprez. Gmina Dąbrowa zakupiła ze swoich środków dmuchany zamek. Dmuchaniec został wykonany według specjalnego projektu i nawiązuje wyglądem do dąbrowskiego zabytku. Kosztował 14,5 tys. złotych.

Dmuchany zamek będą mogli nieodpłatnie wypożyczać organizatorzy imprez plenerowych na terenie gminy - sołtysi, Rady Sołeckie, stowarzyszenia, placówki edukacyjne czy inne organizacje społeczne. Dmuchaniec na pewno uatrakcyjni festyny oraz pikniki odbywające się w sołectwach gminy Dąbrowa.

Data publikacji: 05-07-2018 09:58
Opublikował: Marek Jary