Klub Seniora w Dąbrowie już działa. Zapraszamy Seniorów na zajęcia    *  *  *   Program Maluch + - jest dofinansowanie, jest decyzja - budujemy żłobek w obiekcie po Gimnazjum w Żelaznej.

Dziś jest: sobota, 21-07-2018
Imieniny: Danieli, Wawrzyńca, Wiktora

Komunikat meteorologiczny z godz. 11:41 dnia 26.06.2018

Nazwa biura IMGW-PIB Biuro Prognoz Meteorologicznych we Wrocławiu
Zjawiska Intensywne opady deszczu z burzami
Obszar województwo opolskie powiat opolski oraz powiaty: głubczycki, kędzierzyńsko-kozielski, kluczborski, krapkowicki, oleski, Opole,
prudnicki, strzelecki
Sytuacja meteorologiczna Strefa intensywnych opadów deszczu (o natężeniu do 10 mm/h) oraz miejscami burz, przemieszcza się z północnego-zachodu na południowy-wschód regionu. Przelotne opady deszczu oraz burze będą występować okresami w ciągu dnia oraz początkowo w nocy. Po południu porywy wiatru w burzach mogą osiągać 70 km/h, lokalnie możliwy grad.
Uwagi Komunikat przygotowano na podstawie danych z systemów teledetekcji atmosfery oraz sieci pomiarowo-obserwacyjnych IMGW-PIB. Lokalnie zjawiska mogą mieć inny przebieg niż opisany.
Dyżurny synoptyk
IMGW-PIB
Paweł Żuchowski
Godzina i data wydania godz. 11:42 dnia 26.06.2018
Opracowanie niniejsze i jego format, jako przedmiot prawa autorskiego podlega ochronie prawnej, zgodnie z przepisami ustawy
z dnia 4 lutego 1994r o prawie autorskim i prawach pokrewnych (dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.).
Wszelkie dalsze udostępnianie, rozpowszechnianie (przedruk, kopiowanie, wiadomość sms) jest dozwolone wyłącznie w formie
dosłownej z bezwzględnym wskazaniem źródła informacji tj. IMGW-PIB.

Data publikacji: 26-06-2018 12:55
Data modyfikacji: