Klub Seniora w Dąbrowie już działa. Zapraszamy Seniorów na zajęcia    *  *  *   Program Maluch + - jest dofinansowanie, jest decyzja - budujemy żłobek w obiekcie po Gimnazjum w Żelaznej.

Dziś jest: czwartek, 15-11-2018
Imieniny: Amielii, Idalii, Leopolda

Wizyta studyjna z Czech

26 kwietnia czeska delegacja odwiedziła naszą gminę w ramach podróży studyjnej poświęconej projektom rozwoju wsi. Organizatorami podróży studyjnej Czechów w Polsce byli Partnerstwo Borów Niemodlińskich (gmina Dąbrowa jest członkiem Lokalnej Grupy Działania "Partnerstwo Borów Niemodlińskich") oraz czeska Mas Moravska Brana. Zaprezentowaliśmy naszą największą inwestycję zrealizowaną przez gminę Dąbrowa przy dofinansowaniu z projektów w ramach Lokalnej Strategii Rozwoju LEADER czyli Rewitalizację Parku Dworskiego w Chróścinie oraz projekty zrealizowane przez Stowarzyszenie Miłośników Chróściny w ramach projektu DZIAŁAJ LOKALNIE: promocja stanowiska szczeżui, mural, działania edukacyjne.
Czesi podczas 3 dni spędzonych w Polsce zapoznawali się z projektami współfinansowanymi za pośrednictwem LGD w poprzednim i bieżącym okresie programowania we wszystkich gminach należących do Partnerstwa, a także z funkcjonowaniem Departamentu Rolnictwa i Rozwoju Wsi Urzędu Marszałkowskiego.

1 (1).jpeg 1 (2).jpeg 1 (3).jpeg 1 (4).jpeg 1 (5).jpeg

Data publikacji: 27-04-2018 13:27
Data modyfikacji:
 27-04-2018 13:30
Opublikował: Marek Leja
Modyfikował: Marek Leja
Powrót do poprzedniej strony »