Klub Seniora w Dąbrowie już działa. Zapraszamy Seniorów na zajęcia    *  *  *   Program Maluch + - jest dofinansowanie, jest decyzja - budujemy żłobek w obiekcie po Gimnazjum w Żelaznej.

Dziś jest: piątek, 22-06-2018
Imieniny: Pauliny, Sabiny, Tomasza

III miejsce dla Prądów w ogólnopolskim konkursie

Z nieukrywaną radością informujemy, że w dniu dzisiejszym inicjatywa sołectwa Prądy pn. "Plac rekreacyjno-sportowy" została doceniona przez Komisję Ogólnopolskiego Konkursu "Fundusz Sołecki - najlepsza inicjatywa" i nagrodzona III miejscem.

Wójt Marek Leja, sołtys Andrzej Piotrowicz wraz z małżonką Joanna Milewicz odebrali z rąk komisji konkursowej pamiątkowy dyplom oraz czek o wartości 4500 zł.

Serdecznie gratulujemy tak prestiżowego wyróżnienia! Jesteśmy dumni, że w gronie najlepszych inicjatyw sołeckich w Polsce - znalazło się działanie z naszej gminy!

Data publikacji: 09-03-2018 15:27
Data modyfikacji: