Klub Seniora w Dąbrowie już działa. Zapraszamy Seniorów na zajęcia    *  *  *   Program Maluch + - jest dofinansowanie, jest decyzja - budujemy żłobek w obiekcie po Gimnazjum w Żelaznej.

Dziś jest: sobota, 21-04-2018
Imieniny: Jarosława, Konrada, Selmy

Zebrania sprawozdawcze w gminnych OSP

W sobotę 10 lutego odbyło się pierwsze spotkanie sprawozdawcze w gminnych jednostkach OSP. Zaczęli ochotnicy z OSP Dąbrowa. Następnie 24 lutego (sobota) spotkają się strażacy z OSP Chróścina, 3 marca (sobota) Osp Narok i 4 marca (niedziela) OSP Żelazna.
Dąbrowskie spotkanie odbyło się po raz pierwszy w nowym budynku świetlicy wiejskiej. Oprócz władz gminy, radnych i sołtysów miejscowości, którymi "opiekują się" ochotnicy z Dąbrowy, w spotkaniu uczestniczyli również zastępca Komendanta Miejskiego PSP w Opolu Leszek Koksanowicz, opiekun naszych jednostek OSP w Państwowej Straży Pożarnej Bartosz Raniowski oraz gminny opiekun OSP Jerzy Michalczyk.
Zdjęcia: Sylweriusz Bakarazzi Bąk. Dziękujemy!

osp3.jpeg
ospdab1.jpeg