Dziś jest: środa, 22-11-2017
Imieniny: Cecylii, Jonatana, Marka
Data publikacji: 28-12-2011 08:20 Opublikował: Katarzyna Gołębiowska-Jarek

Małe granty w ramach programu „Razem Możemy Więcej”

Tylko do 5 stycznia 2012 r. (czwartek) będą przyjmowane zgłoszenia w ramach Programu Wspierania Aktywności Lokalnej „Razem Możemy Więcej”, którego organizatorem jest Europejski Fundusz Rozwoju Wsi Polskiej. O dotacje w wysokości do 7,5 tys.zł mogą ubiegać się organizacje pozarządowe i podmioty kolegialne działające na terenach wiejskich. Celem projektu jest promocja postaw i budowanie więzi wśród lokalnych społeczności. W 7. edycji programu EFRWP przeznaczył na granty 300 tys. zł.

Więcej informacji poniżej:

DOCinformacja_prasowa_Program_Razem_Mozemy_Wiecej__przypomnienie.doc