Klub Seniora w Dąbrowie już działa. Zapraszamy Seniorów na zajęcia    *  *  *   Program Maluch + - jest dofinansowanie, jest decyzja - budujemy żłobek w obiekcie po Gimnazjum w Żelaznej.

Dziś jest: niedziela, 23-09-2018
Imieniny: Bogusława, Liwiusza, Tekli

Podsumowanie WOŚP w naszej gminie

5 047,98 złotych udało się zebrać podczas finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Ciepielowicach. Orkiestra Jurka Owsiaka po raz pierwszy zagrała w naszej gminie i sądząc po odzewie mieszkańców na pewno inicjatywa ta wejdzie  na stałe do gminnego kalendarza imprez! Zebrane do puszki WOŚP pieniądze pochodziły z dobrowolnych datków od mieszkańców naszej gminy oraz z licytacji przedmiotów podarowanych na aukcję przez licznych darczyńców.

Program finału złożony był z koncertu Gminnej Orkiestry Dętej „Wind Power”, występu zespołu V220 z Karoliną Kornatowską jako wokalistką. Zabrzmiały największe przeboje muzyki rozrywkowej zaaranżowane na orkiestrę a także współczesne interpretacje kolęd w wykonaniu zespołu V220. Oba koncerty przeplatane były licytacjami.

Emocji w czasie licytacji nie brakowało i wszystkie podarowane przedmioty znalazły nabywców, a dzięki ich hojności - konto WOŚP zostało zasilone łączną kwotą 2280 złotych. Za przekazane upominki do licytacji serdecznie dziękujemy darczyńcom, a byli to: wójt gminy Marek Leja, państwo Sylwia i Roland Krause, Pracownia Fotograficzna Fotosynteza Rafała Nosala, Kabaret Chyba, Ireneusz Racławicki, Swojskie Jadło u Macieja, sołectwa Ciepielowice i Dąbrowa oraz Gminny Ośrodek Kultury i Rekreacji w Dąbrowie i darczyńcy prywatni, którzy poprosili o anonimowość. Wszystkim, za okazane serce, bardzo dziękujemy!

Data publikacji: 15-01-2018 13:13
Opublikował: Grzegorz Jeziorański