Klub Seniora w Dąbrowie już działa. Zapraszamy Seniorów na zajęcia    *  *  *   Program Maluch + - jest dofinansowanie, jest decyzja - budujemy żłobek w obiekcie po Gimnazjum w Żelaznej.

Dziś jest: sobota, 18-08-2018
Imieniny: Bogusława, Bronisława, Ilony

Otwarcie Świetlicy Wiejskiej w Karczowie

26 listopada 2011 r. Wójt Gminy Marek Leja i Przewodniczący Rady Gminy Piotr Wieczorek poprzez uroczyste przecięcie wstęgi otworzyli Świetlicę Wiejską w Karczowie. Symbolicznego poświęcenia budynku dokonał proboszcz Marcin Bonk. Przekazanie klucza przez Przewodniczącgo Rady Gminy na ręce dyrektora Gminnego Ośrodka Kultury i Rekreacji Zbigniewa Janowskiego, a następnie na ręce sołtysa Karczowa Józefa Gerca, przypieczętowało oddanie świetlicy do użytkowania. Uroczystość zakończyła się programem artystycznym przygotowanym przez dzieci z przedszkola w Karczowie.

Przedsięwzięcie realizowane było od 23 sierpnia 2010 roku w trzech etapach. Całość kosztowała około 580 tysięcy złotych. Inwestycja polegała na dobudowie do istniejącego budynku świetlicy budynku o wymiarach 20,0 m x 13,10 m .Nowy budynek posiada połączenie z istniejącym obiektem poprzez schody wewnętrzne. Świetlica została wyposażona w instalacje: elektryczną, wodociągowo- kanalizacyjną i c.o.Rozbudowany budynek świetlicy  składa się   z następujących pomieszczeń:

- sala świetlicy wiejskiej o powierzchni - 120,54 m2

- pomieszczenie gospodarcze (o pow. 20,40 m2)

- WC dla kobiet i mężczyzn

- WC dla osób niepełnosprawnych

- korytarz wraz z wnęką gospodarczą (szatnia)

karczów.jpeg

Data publikacji: 02-12-2011 09:05