Dziś jest: czwartek, 14-12-2017
Imieniny: Alfreda, Izydora, Zoriny
Data publikacji: 23-11-2011 08:46 Opublikował: Katarzyna Gołębiowska-Jarek

Szkolenie pt. "Produkcja mięsa wysokiej jakości szansą opłacalności produkcji w woj. opolskim"

Izba Rolnicza w Opolu zaprasza do udziału w szkoleniu organizowanym w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007 - 2013 nt.:”Produkcja mięsa wysokiej jakości szansą opłacalności produkcji w województwie opolskim”

Udział w szkoleniu jest bezpłatny. Osoby uczestniczące w szkoleniu otrzymają stosowne Zaświadczenie o ukończeniu kursu.

Więcej informacji poniżej:

PDFzaproszenie na szkolenie wolowe.pdf