Tereny inwestycyjne w Gminie Dąbrowa: Węzeł Prądy, szczegóły na stronie internetowej    *  *  *    Stanowcze NIE! dla zmiany granic Gminy Dąbrowa. 96 % przeciw proponowanej zmianie granic. Szczegóły konsultacji społecznych w aktualnościach i na stronach BIP    *  *  *      

Dziś jest: niedziela, 21-01-2018
Imieniny: Agnieszki, Jarosława, Nory
Data publikacji: 13-11-2017 12:51 Opublikował: Katarzyna Gołębiowska-Jarek

Śmieci segreguję, bo środowisko poważnie traktuję

Śmieci segreguję, bo środowisko poważnie traktuję

Z inicjatywy Wójta Gminy Dąbrowa Marka Lei odbył się po raz czwarty konkurs ekologiczny pn. "Edukacja + Segregacja”, którego głównym celem jest kształtowanie zachowań proekologicznych wśród uczniów przedszkoli i szkół naszej Gminy. 27 października br., podczas spotkania, w świetlicy wiejskiej w Naroku, nagrodzone zostały placówki biorące udział w akcji w roku szkolnym 2016/2017.

Zgodnie z regulaminem, w ramach konkursu „Edukacja + Segregacja” najlepsze miejsca zajęły szkoły i przedszkola, które zebrały łącznie najwięcej kilogramów baterii, makulatury oraz puszek aluminiowych w przeliczeniu na 1 ucznia/przedszkolaka.

W konkursie wzięło udział 6 placówek: Publiczne Przedszkola i Publiczne Szkoły Podstawowe z Chróściny, Dąbrowy i Naroka. Po występach artystycznych dzieci z Naroka, Wójt Gminy Dąbrowa wręczył przedstawicielom poszczególnych placówek pamiątkowe dyplomy i nagrody.

Serdeczne podziękowania kierujemy do gospodarzy spotkania: Publicznego Przedszkola im. Św. Franciszka w Naroku oraz Publicznej Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Naroku za przygotowanie programu artystycznego i poczęstunku.

Klasyfikacja końcowa konkursu „Edukacja+Segregacja”, rok szkolny 2016/2017:

  1. PP Narok
  2. PP Chróścina
  3. PSP Narok
  4. PSP Dąbrowa (klasy1-3)
  5. PP Dąbrowa
  6. PSP Chróścina

zdjęcia: PP Narok, PP Chróścina

 

 

Powrót do poprzedniej strony »