Dziś jest: środa, 18-10-2017
Imieniny: Hanny, Klementyny, Łukasza
Data publikacji: 15-11-2011 10:12 Opublikował: Katarzyna Gołębiowska-Jarek

Zakończyl się IV Bieg Niepodległości w Ciepielowicach

11 listopada 2011 w Ciepielowicach odbyły się obchody 93 rocznicy odzyskania niepodległości połączone z IV Biegiem Niepodległości. W części oficjalnej – po odśpiewaniu Hymnu Państwowego, okolicznościowe przemówienia wygłosili Przewodniczący Rady Gminy Dąbrowa Piotr Wieczorek i Wójt Gminy Dąbrowa Marek Leja. Po złożeniu kwiatów pod obeliskiem uczestnicy obchodów wysłuchali programu artystycznego, przygotowanego przez dąbrowski Zespół Gospel i słuchaczy Studia Piosenki z Dąbrowy.

Więcej informacji na stronie Gminnego Ośrodka Kultury i Rekreacji : www.gokir.pl