Klub Seniora w Dąbrowie już działa. Zapraszamy Seniorów na zajęcia    *  *  *   Program Maluch + - jest dofinansowanie, jest decyzja - budujemy żłobek w obiekcie po Gimnazjum w Żelaznej.

Dziś jest: piątek, 25-05-2018
Imieniny: Borysa, Magdy, Marii-Magdaleny

Zakończyl się IV Bieg Niepodległości w Ciepielowicach

11 listopada 2011 w Ciepielowicach odbyły się obchody 93 rocznicy odzyskania niepodległości połączone z IV Biegiem Niepodległości. W części oficjalnej – po odśpiewaniu Hymnu Państwowego, okolicznościowe przemówienia wygłosili Przewodniczący Rady Gminy Dąbrowa Piotr Wieczorek i Wójt Gminy Dąbrowa Marek Leja. Po złożeniu kwiatów pod obeliskiem uczestnicy obchodów wysłuchali programu artystycznego, przygotowanego przez dąbrowski Zespół Gospel i słuchaczy Studia Piosenki z Dąbrowy.

Więcej informacji na stronie Gminnego Ośrodka Kultury i Rekreacji : www.gokir.pl

Data publikacji: 15-11-2011 10:12
Opublikował: Katarzyna Gołębiowska-Jarek