Dziś jest: niedziela, 19-11-2017
Imieniny: Elżbiety, Faustyny, Pawła
Data publikacji: 26-10-2017 08:32 Opublikował: Błażej Krok

Medal za Długoletnie Pożycie Małżeńskie

W Urzędzie Gminy Dąbrowa miała miejsce radosna uroczystość uhonorowania par, które mają za sobą zacny, długoletni staż małżeński.  W bardzo miłej atmosferze i z uśmiechem na ustach nasi Szanowni Jubilaci wspominali początki wspólnej drogi i to, jak bardzo zawiła była ich wędrówka przez życie. Uroczyste wręczenie medali oraz uhonorowanie pary, która razem przeżyła wspólnie 65 lat, miało miejsce w gabinecie Wójta Marka Lei podczas poczęstunku oraz przy lampce tradycyjnego szampana.

Uhonorowane pary to:

• Kazimierz i Jadwiga Prochera z Żelaznej