Klub Seniora w Dąbrowie już działa. Zapraszamy Seniorów na zajęcia    *  *  *   Program Maluch + - jest dofinansowanie, jest decyzja - budujemy żłobek w obiekcie po Gimnazjum w Żelaznej.

Dziś jest: wtorek, 19-06-2018
Imieniny: Gerwazego, Protazego, Sylwii

Medale za Długoletnie Pożycie Małżeńskie

Tradycyjnie  w Urzędzie Gminy Dąbrowa Wójt Marek Leja wręczył wyjątkowe odznaczenia dla Par, które miały szczęście przeżyć w swoim towarzystwie ponad 50 lat – Medale za Długoletnie Pożycie Małżeńskie przyznawane przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej . Małżeństwo jest różnie określane, przez jednych jako trudne i wymagające wielu wyrzeczeń, przez innych jako łatwe i przyjemne, nasi Jubilaci zaś zgodnie twierdzili, że to wspólne podążanie ścieżką życia w czasach trudnych, jak również wtedy, kiedy fortuna zdaje się sprzyjać.

Ciekawym opowieściom i  wspomnieniom nie było końca. Doceniamy ich wkład w nasze społeczeństwo, w budowanie rodzin, w dbanie o małą ojczyznę. Serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych wspaniałych jubileuszy.

Odznaczone pary to:

Państwo Józefa i Erhard Kowalczykowie