Tereny inwestycyjne w Gminie Dąbrowa: Węzeł Prądy, szczegóły na stronie internetowej    *  *  *    Stanowcze NIE! dla zmiany granic Gminy Dąbrowa. 96 % przeciw proponowanej zmianie granic. Szczegóły konsultacji społecznych w aktualnościach i na stronach BIP    *  *  *      

Dziś jest: czwartek, 18-01-2018
Imieniny: Beatrycze, Małgorzaty, Piotra
Data publikacji: 11-08-2017 16:06 Opublikował: Błażej Krok

Medale za Długoletnie Pożycie Małżeńskie

Tradycyjnie  w Urzędzie Gminy Dąbrowa Wójt Marek Leja wręczył wyjątkowe odznaczenia dla Par, które miały szczęście przeżyć w swoim towarzystwie ponad 50 lat – Medale za Długoletnie Pożycie Małżeńskie przyznawane przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej . Małżeństwo jest różnie określane, przez jednych jako trudne i wymagające wielu wyrzeczeń, przez innych jako łatwe i przyjemne, nasi Jubilaci zaś zgodnie twierdzili, że to wspólne podążanie ścieżką życia w czasach trudnych, jak również wtedy, kiedy fortuna zdaje się sprzyjać.

Ciekawym opowieściom i  wspomnieniom nie było końca. Doceniamy ich wkład w nasze społeczeństwo, w budowanie rodzin, w dbanie o małą ojczyznę. Serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych wspaniałych jubileuszy.

Odznaczone pary to:

Państwo Józefa i Erhard Kowalczykowie

Państwo Marian i Krystyna Kuchciccy

Państwo Narcyz i Teresa Turscy

Państwo Jan i Hildegarda Gaidowie

 

 

 

Powrót do poprzedniej strony »