Zanim odpalisz petardę   pomyśl o zwierzętach domowych !!   *  *  * 24 grudnia 2018 roku Urząd Gminy Dąbrowa będzie nieczynny  *  *  *

Dziś jest: piątek, 14-12-2018
Imieniny: Alfreda, Izydora, Zoriny

Medale za Długoletnie Pożycie Małżeńskie

Tradycyjnie  w Urzędzie Gminy Dąbrowa Wójt Marek Leja wręczył wyjątkowe odznaczenia dla Par, które miały szczęście przeżyć w swoim towarzystwie ponad 50 lat – Medale za Długoletnie Pożycie Małżeńskie przyznawane przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej . Małżeństwo jest różnie określane, przez jednych jako trudne i wymagające wielu wyrzeczeń, przez innych jako łatwe i przyjemne, nasi Jubilaci zaś zgodnie twierdzili, że to wspólne podążanie ścieżką życia w czasach trudnych, jak również wtedy, kiedy fortuna zdaje się sprzyjać.

Ciekawym opowieściom i  wspomnieniom nie było końca. Doceniamy ich wkład w nasze społeczeństwo, w budowanie rodzin, w dbanie o małą ojczyznę. Serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych wspaniałych jubileuszy.

Odznaczone pary to:

Państwo Józefa i Erhard Kowalczykowie