Dziś jest: czwartek, 17-08-2017
Data publikacji: 20-07-2017 10:37 Opublikował: Jerzy Michalczyk

Ważna Informacja Dyrektora KRUS OR Opole

Szanowni Państwo

W związku z pojawiającymi się sygnałami o występowaniu prób wyłudzenia od rolników przez osoby podszywające się pod pracowników Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego, środków pieniężnych pod pozorem ściągnięcia zaległości w spłacie należności z tytułu ubezpieczenia społecznego. Kasa rolniczego Ubezpieczenia Społecznego pragnie  zwrócić Państwa uwagę, że każdy pracownik KRUS wizytujący gospodarstwo rolne i domowe powinien okazać ważną legitymację służbową. Jednocześnie informujemy, że pracownicy Kasy nie są uprawnieni do pobierania jakichkolwiek opłat podczas wizytacji oraz nie mogą żądać podawania wrażliwych danych osobowych. W przypadku podejrzenia jakichkolwiek nieprawidłowości zaleca się bezzwłoczne powiadomienie właściwych organów ścigania.

Prosimy wszystkich rolników o rozwagę i zachowanie wszelkich środków ostrożności.

Dyrektor KRUS OR Opole

Lech Waloszczyk