Oferta pracy w Urzędzie Gminy  *  *  * 24 grudnia 2018 roku Urząd Gminy Dąbrowa będzie nieczynny  *  *  *

Dziś jest: wtorek, 11-12-2018
Imieniny: Biny, Damazego, Waldemara

Ważna Informacja Dyrektora KRUS OR Opole

Szanowni Państwo

W związku z pojawiającymi się sygnałami o występowaniu prób wyłudzenia od rolników przez osoby podszywające się pod pracowników Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego, środków pieniężnych pod pozorem ściągnięcia zaległości w spłacie należności z tytułu ubezpieczenia społecznego. Kasa rolniczego Ubezpieczenia Społecznego pragnie  zwrócić Państwa uwagę, że każdy pracownik KRUS wizytujący gospodarstwo rolne i domowe powinien okazać ważną legitymację służbową. Jednocześnie informujemy, że pracownicy Kasy nie są uprawnieni do pobierania jakichkolwiek opłat podczas wizytacji oraz nie mogą żądać podawania wrażliwych danych osobowych. W przypadku podejrzenia jakichkolwiek nieprawidłowości zaleca się bezzwłoczne powiadomienie właściwych organów ścigania.

Prosimy wszystkich rolników o rozwagę i zachowanie wszelkich środków ostrożności.

Dyrektor KRUS OR Opole

Lech Waloszczyk