Stanowcze NIE! dla zmiany granic Gminy Dąbrowa. 96 % przeciw proponowanej zmianie granic. Szczegóły konsultacji społecznych w aktualnościach i na stronach BIP

Dziś jest: niedziela, 25-06-2017
Imieniny: Łucji, Witolda, Wilhelma
Data publikacji: 08-09-2011 09:29 Opublikował: Katarzyna Gołębiowska-Jarek

Informacja w sprawie rozkładu jazdy PKS

W związku z licznymi informacjami mieszkańców gminy dotyczącymi rozkładu jazdy autobusów PKS, informujemy, że PKS Opole nie poinformował nas o zmianach w rozkładach oraz nie zwrócił się do nas z jakąkolwiek propozycją dopłat do kursów PKS. Informacje przekazywane przez pracowników PKS Opole interweniującym mieszkańcom , jakoby liczba kursów została zmniejszona bo władze samorządowe nie chcą dopłacać do kursów,  jest nieprawdziwa. Przyznając rację mieszkańcom gminy niezadowolonym ze zmian w rozkładzie jazdy PKS, przedstawiciele gminy spotkają się z Prezesem PKS i właścicielami PKS Opole z prośbą o wyjaśnienie zaistniałej sytuacji.

Wójt Gminy – Marek Leja