Klub Seniora w Dąbrowie już działa. Zapraszamy Seniorów na zajęcia    *  *  *   Program Maluch + - jest dofinansowanie, jest decyzja - budujemy żłobek w obiekcie po Gimnazjum w Żelaznej.

Dziś jest: czwartek, 26-04-2018
Imieniny: Marii, Marzeny, Ryszarda

Informacja w sprawie rozkładu jazdy PKS

W związku z licznymi informacjami mieszkańców gminy dotyczącymi rozkładu jazdy autobusów PKS, informujemy, że PKS Opole nie poinformował nas o zmianach w rozkładach oraz nie zwrócił się do nas z jakąkolwiek propozycją dopłat do kursów PKS. Informacje przekazywane przez pracowników PKS Opole interweniującym mieszkańcom , jakoby liczba kursów została zmniejszona bo władze samorządowe nie chcą dopłacać do kursów,  jest nieprawdziwa. Przyznając rację mieszkańcom gminy niezadowolonym ze zmian w rozkładzie jazdy PKS, przedstawiciele gminy spotkają się z Prezesem PKS i właścicielami PKS Opole z prośbą o wyjaśnienie zaistniałej sytuacji.

Wójt Gminy – Marek Leja

Data publikacji: 08-09-2011 09:29