Oferta pracy w Urzędzie Gminy  *  *  * 24 grudnia 2018 roku Urząd Gminy Dąbrowa będzie nieczynny  *  *  *

Dziś jest: środa, 12-12-2018
Imieniny: Ady, Aleksandra, Dagmary

Informacja w sprawie rozkładu jazdy PKS

W związku z licznymi informacjami mieszkańców gminy dotyczącymi rozkładu jazdy autobusów PKS, informujemy, że PKS Opole nie poinformował nas o zmianach w rozkładach oraz nie zwrócił się do nas z jakąkolwiek propozycją dopłat do kursów PKS. Informacje przekazywane przez pracowników PKS Opole interweniującym mieszkańcom , jakoby liczba kursów została zmniejszona bo władze samorządowe nie chcą dopłacać do kursów,  jest nieprawdziwa. Przyznając rację mieszkańcom gminy niezadowolonym ze zmian w rozkładzie jazdy PKS, przedstawiciele gminy spotkają się z Prezesem PKS i właścicielami PKS Opole z prośbą o wyjaśnienie zaistniałej sytuacji.

Wójt Gminy – Marek Leja

Data publikacji: 08-09-2011 09:29