Klub Seniora w Dąbrowie już działa. Zapraszamy Seniorów na zajęcia    *  *  *   Program Maluch + - jest dofinansowanie, jest decyzja - budujemy żłobek w obiekcie po Gimnazjum w Żelaznej.

Dziś jest: poniedziałek, 15-10-2018
Imieniny: Jadwigi, Leonarda, Teresy

Wybory Sołtysa w Lipowej oraz w Skarbiszowie

Wójt Gminy Dąbrowa serdecznie zaprasza mieszkańców Lipowej oraz Skarbiszowa na zebrania wyborcze poświęcone wyborowi sołtysa i rady sołeckiej, które odbędą się w dniu 11 czerwca 2017r.

Poniżej pełna treść zawiadomień.

I.

ZAWIADOMIENIE O ZEBRANIU WYBORCZYM

Szanowni mieszkańcy sołectwa Lipowa

Wójt Gminy Dąbrowa wykonując uchwałę Rady Gminy Dąbrowa z dnia 1 czerwca 2017 roku w sprawie zarządzenia wyborów sołtysa i rady sołeckiej w sołectwie Lipowa, serdecznie zaprasza mieszkańców

n a   Z E B R A N I E    W Y B O R C Z E

poświęcone wyborowi sołtysa i rady sołeckiej, które odbędzie się

w dniu 11 czerwca 2017 roku o godz. 16:00

świetlicy wiejskiej (przy kaplicy) w Lipowej

Porządek zebrania wyborczego  będzie  następujący:

1. Powołanie spośród stałych i uprawnionych mieszkańców sołectwa trzyosobowej komisji wyborczej w celu przeprowadzenia głosowania.
  2. Przeprowadzenie  odrębnych  tajnych głosowań dla wyboru sołtysa i rady sołeckiej.
  3. Ogłoszenie wyników wyborów.

ZEBRANIE WYBORCZE  obsługiwać i prowadzić będzie pracownik Urzędu Gminy Dąbrowa.

Prosi się mieszkańców o zabranie z sobą na zebranie wyborcze przyborów do pisania.

II.

ZAWIADOMIENIE O ZEBRANIU WYBORCZYM

Szanowni mieszkańcy sołectwa Skarbiszów

Wójt Gminy Dąbrowa  wykonując uchwałę Rady Gminy Dąbrowa z dnia 1 czerwca 2017 roku w sprawie zarządzenia przedterminowych wyborów sołtysa i rady sołeckiej w sołectwie Skarbiszów, serdecznie zaprasza mieszkańców

n a   Z E B R A N I E    W Y B O R C Z E

poświęcone wyborowi sołtysa i rady sołeckiej, które odbędzie się

w dniu 11 czerwca 2017 roku o godz. 18:00

świetlicy wiejskiej w Skarbiszowie przy ul. Opolskiej 52

Porządek zebrania wyborczego  będzie  następujący:

3. Ogłoszenie wyników wyborów.

Wójt Gminy

/-/ Marek Leja