Dziś jest: wtorek, 12-12-2017
Imieniny: Ady, Aleksandra, Dagmary
Data publikacji: 15-03-2017 09:05 Opublikował: Katarzyna Gołębiowska-Jarek

Jubileuszowa XX edycja konkursu "Piękna Wieś Opolska 2017"

Zarząd Województwa Opolskiego Uchwałą nr 3421/2017 z dnia 7 marca 2017 r. ogłosił jubileuszową XX edycję konkursu "Piękna Wieś Opolska 2017".
Tegoroczny konkurs „Piękna Wieś Opolska” jako jedno z głównych zadań, podejmuje działania edukacyjne i promocyjne w zakresie dbałości o otoczenie i cenne zasoby przyrodnicze w lokalnych środowiskach. Działalność środowisk lokalnych na rzecz zachowania bioróżnorodności jest jednym z głównych kryteriów regulaminowych we wszystkich tegorocznych kategoriach konkursowych „Najpiękniejszej Wsi XX-lecia Odnowy Wsi Opolskiej” oraz „Najlepszym projekcie odnowy wsi”.
Serdecznie zapraszam do wzięcia udziału w Konkursie. Termin nadsyłania zgłoszeń na adres Urzędu Marszałkowskiego Województwa Opolskiego lub dostarczenia materiału osobiście do Urzędu upływa 29 maja br. (decyduje data wpływu do Sekretariatu Departamentu Rolnictwa i Rozwoju Wsi).

Regulamin Konkursu oraz pozostałe informacje dostępne są na stronie www.odnowawsi.eu w zakładce Konkurs „Piękna Wieś Opolska”.