Tereny inwestycyjne w Gminie Dąbrowa: Węzeł Prądy, szczegóły na stronie internetowej    *  *  *    Stanowcze NIE! dla zmiany granic Gminy Dąbrowa. 96 % przeciw proponowanej zmianie granic. Szczegóły konsultacji społecznych w aktualnościach i na stronach BIP    *  *  *      

Dziś jest: sobota, 16-12-2017
Imieniny: Albiny, Sebastiana, Zdzisławy
Data publikacji: 09-02-2017 16:19 Opublikował: Katarzyna Gołębiowska-Jarek

Co ciekawego w gminie na feriach zimowych?

Ferie zimowe tuż tuż! Na opolszczyźnie ferie rozpoczną się w przyszłym  tygodniu czyli 13 lutego i potrwają niemal do końca miesiąca tj. 26 lutego. Co robić w tym czasie by się nie nudzić? My wiemy! 

Placówki Szkolne z terenu gminy oraz Ośrodek Pomocy Społecznej w Dąbrowie przygotowały kilka atrakcji nie tylko dla najmłodszych.

ops_ferie.jpeg


ZESPÓŁ SZKÓŁ W DĄBROWIE

Oferta zajęć – FERIE ZIMOWE 2017

  • Całodniowa wycieczka do Wrocławia (wystawa „Świat klocków LEGO”, film „LEGO® BATMAN”): 13 lutego 2017 r. – p. Renata Planert – Palak,                            p. Małgorzata Przybyła, p. Anna Kokot – Leja.
  • Zajęcia Artystyczno-sportowe(od 13.02.-15.02.2017 r. od 900- 1300

Opiekunowie-p. Bożena Książek, p. Agnieszka Dziuk, p. Małgorzata Protasewicz, p. Małgorzata Kownacka –Rusnak, p. Danuta Antonowska, p. Małgorzata Przybyła

  • Wyjazd do Kina Helios (16.02.2017 r. film „Balerina”)

Opiekunowie: p. Małgorzata Przybyła, p. Danuta Antonowska, p. Małgorzata Kownacka –Rusnak

  • Zajęcia w szkole według harmonogramu (czas pracy świetlicy):

 

  1.  

godziny dyżurowania

6.50 – 11.40;

 

rodzaj zajęć

godziny dyżurowania

11.40 – 16.30;

 

rodzaj zajęć

  1. tydzień ferii zimowych

poniedziałek 13.02.2017 r.

 

 

1.Dorota Słomka- zajęcia świetlicowe, gry planszowe

1.Anna Staszowska-gry planszowe

  •  

14.02.2017 r.

 

 

1.Małgorzata Kownacka- zajęcia sportowe

1.Barbara Sołęga- zajęcia świetlicowe

  •  

15.02.2017 r.

 

 

1.Beata Derda- gry planszowe, zajęcia świetlicowe

1. Renata Planert-Palak- zajęcia plastyczne

  1.  

16.02.2017 r.

 

 

1. Zofia Krawczuk- zajęcia sportowe

1. Rafał Ochlust- zajęcia sportowe

  •  

17.02.2017 r.

 

 

1. Sąsiadek Tomasz- zajęcia filmowe

1. Bartłomiej Walków- zajęcia sportowe

  1. tydzień ferii zimowych

poniedziałek 20.02.2017 r.

 

 

1. Małgorzata Woszczycka- zajęcia filmowe

1. Karina Gahl- zajęcia świetlicowe

  •  

21.02.2017 r.

 

 

1. Irena Świec- Libawska- zajęcia komputerowe

1. Robert Kustra- zajęcia świetlicowe

  •  

22.02.2017 r.

 

 

1. Krzysztof Kokot- „Fizyka wokół Nas”

1. Anna Olender-tworzenie gier planszowych

  1.  

23.02.2017 r.

 

 

1. Anna Dudek- zajęcia z języka niemieckiego

1. Iwona Duda- zajęcia z języka angielskiego

  •  

24.02.2017 r.

 

 

1. Stanisława Czerezdrecka- zajęcia świetlicowe

1. Ewa Szczepanik- zajęcia świetlicowe

 

ZESPÓŁ SZKÓŁ W CHRÓŚCINIE

Zajęcia feryjne w Zespole Szkół w Chróścinie

1 tydzień

godziny zajęć

poniedziałek 13.02

wtorek 14.02

środa 15.02

9.00 – 12.00

Warsztaty mat.-log. (PSP) – E.Bernacka-Szuster

 

Warsztaty j.ang. (PSP) – A.Stolarz

Warsztaty mat.-log. (PG) – E.Bernacka-Szuster

 

Warsztaty przyr.-eks. (PSP) – A.Pluta

Warsztaty j.ang. (PSP) – A.Stolarz

 

Warsztaty logop. (PSP) – E.Ferenc-Koleśnik

12.00 – 15.00

Warsztaty j.ang. (PSP) – A.Stolarz

 

 

 

Warsztaty przyr.-eks. (PSP) – A.Pluta

 

Zajęcia „Odyseja umysłu” – K. Gahl

Warsztaty j.ang. (PSP) – A.Stolarz

 

Warsztaty logop. (PSP) – E.Ferenc-Koleśnik

inne

Zajęcia ruchowe na sali gimnastycznej dla dzieci młodszych) – W. Cieśla             (od godz.13.00 do godz.15.00

 

 

 

 

„Dzień Otwarty” w szkolnej bibliotece      - K. Banasiak              (od godz.10.00 do godz.14.00)

 

Wyjazd grupy wolontariuszy do Domu Matki i Dziecka w Opolu

 – M.Dobrowolska

 

2 tydzień

godziny zajęć

poniedziałek 20.02

wtorek 21.02

środa 22.02

9.00 – 12.00

Zajęcia na sali gimnastycznej  

(gry i zabawy, gry zespołowe, tenis stołowy i inne)

 – M. Steciuk

Zajęcia na sali gimnastycznej  

(gry i zabawy, gry zespołowe, tenis stołowy i inne)

– G. Fiec

Zajęcia na sali gimnastycznej  

(gry i zabawy, gry zespołowe, tenis stołowy i inne)

 – K. Iwański

inne

Zajęcia „Odyseja umysłu” – A. Bartnik

(od godz.9.00 do godz.13.00)

Warsztaty logop. (PSP) – E.Ferenc-Koleśnik

(od godz.9.00 do godz.15.00)

 

 

SZKOŁA PODSTAWOWA W NAROKU

Harmonogram zajęć w ramach projektu „Kolekcjonerzy wiedzy, mistrzowie eksperymentów”

prowadzonych w PSP w Naroku podczas ferii zimowych w roku szkolnym 2016/2017

 

L.p.

Dzień

Data

Godziny

Ilość

godzin

Zajęcia

Nazwisko i imię nauczyciela

1.

Poniedziałek

13.02.2017

9:15 – 12:45

4

- język angielski

Chojnacka Agnieszka

2.

Poniedziałek

13.02.2017

9:15 – 12:45

4

- warsztaty przyrodniczo - eksperymentalne

Sikora Maria

 

Poniedziałek

13.02.2017

9:15 – 12:45

4

- zajęcia matematyczno – logiczne

Angel Bogumiła

3.

Wtorek

14.02.2017

9:15 – 12:45

4

- język angielski

Chojnacka Agnieszka

4.

Wtorek

14.02.2017

9:15 – 12:45

4

- robotyka

Angel Bogumiła

5.

Czwartek

16.02.2017

9:15 – 12:45

4

- język angielski

Chojnacka Agnieszka

6.

Czwartek

16.02.2017

9:15 – 12:45

4

- robotyka

Angel Bogumiła

7.

Piątek

17.02.2017

9:15 – 12:45

4

- język angielski

Chojnacka Agnieszka

8.

Piątek

17.02.2017

9:15 – 12:45

4

- robotyka

Angel Bogumiła

9.

Poniedziałek

20.02.2017

9:15 – 12:45

4

- robotyka

Angel Bogumiła

10.

Wtorek

21.02.2017

9:15 – 12:45

4

- robotyka

Angel Bogumiła

 

 

 

 

 

 

 

Powrót do poprzedniej strony »