Dziś jest: czwartek, 23-11-2017
Imieniny: Adeli, Felicyty, Klemensa
Data publikacji: 26-01-2017 16:05 Opublikował: Katarzyna Gołębiowska-Jarek

Zaproszenie na dwudniowe spotkanie mieszkańców obszarów wiejskich-Bioróżnorodność Opolszcz.

Zarząd Województwa Opolskiego zaprasza na dwudniowe spotkanie pn. "Bioróżnorodność Opolszczyzny" zorganizowane specjalnie dla społeczności lokalnych oraz pracowników samorządowych. Spotkanie odbędzie się w dniach 10-11 lutego 2017 r. w Hotelu Bajka (Grodziec gm. Ozimek).

Podczas spotkania przedstawiciele Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu zaprezentują zagadnienia kształtowania przestrzeni wiejskich z wykorzystaniem rodzimych gatunków roślin, dobre praktyki zagraniczne w kształtowaniu zieleni, jak też szczegółowo zostaną omówione plany w zakresie realizowanego projektu Bioróżnorodność Opolszczyzny - skarbem dziedzictwa przyrodniczego".

Poniżej przedstawiamy program spotkania i formularz zgłoszeniowy, który jest warunkiem uczestnictwa w szkoleniu. Udział w spotkaniu jest bezpłatny, organizator zapewnia wyżywienie i nocleg.

Szczegółowych informacji udziela Pani Ewa Kotula tel. 77 44 82 125 oraz Pan Tomasz Przygoda tel. 77 44 82 123

PDF02_program_10_11_02_2017.pdf
DOC04_formularz zgloszeniowy.doc