Dziś jest: czwartek, 17-08-2017
Imieniny: Anity, Elizy, Mirona
Data publikacji: 05-01-2017 16:40 Opublikował: Grzegorz Jeziorański

Konsultacje społeczne dotyczące spisu powszechnego ludności i mieszkań 2021

Urząd Statystyczny w Opolu uprzejmie informuje, że w związku z przygotowaniami do Narodowego Spisu Powszechnego Ludności i Mieszkań 2021 przeprowadzane są konsultacje społeczne dotyczące zakresu informacji, które będą zbierane w przyszłym spisie powszechnym.

Udział w konsultacjach polega na wypełnieniu kwestionariusza online, dostępnego na stronie internetowej GUS  http://konsultacje-spis-2021.stat.gov.pl  oraz urzędów statystycznych.

Ankietę  można wypełniać do dnia 16 stycznia 2017 r.

Zapraszamy do udziału w konsultacjach.