Klub Seniora w Dąbrowie już działa. Zapraszamy Seniorów na zajęcia    *  *  *   Program Maluch + - jest dofinansowanie, jest decyzja - budujemy żłobek w obiekcie po Gimnazjum w Żelaznej.

Dziś jest: niedziela, 25-02-2018
Imieniny: Almy, Cezarego, Jarosława

Pierwszy dzień Międzynarodowego Obozu Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych - 11 lipca 2011r.

Wójt Gminy – Marek Leja -oficjalnym śniadaniem, rozpoczął pierwszy dzień Międzynarodowego Obozu Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych. W otwarciu uczestniczyli również Włodarze gminy, Naczelnicy oraz Prezesi OSP z terenu gminy, Komendant Miejski Państwowej Straży Pożarnej w Opolu mł. bryg. mgr inż. Paweł Kielar oraz v-ce prezes Zarządu Powiatowego OSP RP w Opolu Krzysztof  Wysdak.

Najważniejszym wydarzeniem było zbudowanie przez uczestników Obozu, w parku w Chróścinie, Mostu Przyjaźni – uroczystego otwarcia, poprzez przecięcie wstęgi, dokonali wspólnie Wójt Gminy Dąbrowa oraz przedstawiciele strażaków z Niemiec i Francji.

Następnie dzień pełen atrakcji dla młodzieży zorganizowali strażacy z Chróściny, m.in. grę w piłkę wodną, wędkowanie, jazdę konną oraz ognisko z pieczeniem kiełbasek.

Data publikacji: 12-07-2011 10:58
Opublikował: Katarzyna Gołębiowska-Jarek