Stanowcze NIE! dla zmiany granic Gminy Dąbrowa. 96 % przeciw proponowanej zmianie granic. Szczegóły konsultacji społecznych w aktualnościach i na stronach BIP

Dziś jest: poniedziałek, 24-07-2017
Imieniny: Kingi, Krystyna, Michaliny
Data publikacji: 11-07-2011 11:50 Opublikował: Katarzyna Gołębiowska-Jarek

Rada Gminy powołała nowego Skarbnika

Na sesji Rady Gminy w dniu 07.07.2011r. został powołany nowy Skarbnik Gminy Dąbrowa –p. Katarzyna Szafarska.

Ukończyła Wydział Informatyki Zarządzania Politechniki Wrocławskiej, uzyskując tytuł magistra inżyniera, a następnie Studia Podyplomowe z zakresu rachunkowości i kontroli finansowej na Akademii Ekonomicznej we Wrocławiu. Posiada świadectwo kwalifikacyjne Ministerstwa Finansów potwierdzające wymogi dla osób prowadzących usługowo księgi rachunkowe.

Jest to osoba z wieloletnim doświadczeniem zawodowym w dziedzinie finansów i księgowości oraz zarządzania przedsiębiorstwem. Przez wiele lata pełniła funkcję Głównej Księgowej zarówno w przedsiębiorstwach usługowych jak i  przemysłowych.