Klub Seniora w Dąbrowie już działa. Zapraszamy Seniorów na zajęcia    *  *  *   Program Maluch + - jest dofinansowanie, jest decyzja - budujemy żłobek w obiekcie po Gimnazjum w Żelaznej.

Dziś jest: niedziela, 23-09-2018
Imieniny: Bogusława, Liwiusza, Tekli

Rada Gminy powołała nowego Skarbnika

Na sesji Rady Gminy w dniu 07.07.2011r. został powołany nowy Skarbnik Gminy Dąbrowa –p. Katarzyna Szafarska.

Ukończyła Wydział Informatyki Zarządzania Politechniki Wrocławskiej, uzyskując tytuł magistra inżyniera, a następnie Studia Podyplomowe z zakresu rachunkowości i kontroli finansowej na Akademii Ekonomicznej we Wrocławiu. Posiada świadectwo kwalifikacyjne Ministerstwa Finansów potwierdzające wymogi dla osób prowadzących usługowo księgi rachunkowe.

Jest to osoba z wieloletnim doświadczeniem zawodowym w dziedzinie finansów i księgowości oraz zarządzania przedsiębiorstwem. Przez wiele lata pełniła funkcję Głównej Księgowej zarówno w przedsiębiorstwach usługowych jak i  przemysłowych.

Data publikacji: 11-07-2011 11:50
Opublikował: Katarzyna Gołębiowska-Jarek