Klub Seniora w Dąbrowie już działa. Zapraszamy Seniorów na zajęcia    *  *  *   Program Maluch + - jest dofinansowanie, jest decyzja - budujemy żłobek w obiekcie po Gimnazjum w Żelaznej.

Dziś jest: poniedziałek, 19-11-2018
Imieniny: Elżbiety, Faustyny, Pawła

Wiceprzewodniczący Rady Naszej Gminy – Marek Wocka –otrzymał „Srebrnego” Nobla w kategorii nauk prawniczych

Konkurs promuje studentów z całego kraju, którzy mogą poszczycić się znakomitymi wynikami w nauce ale również prowadzą działalność naukową. Pan Marek studiuje dwa kierunki (prawo i administrację), publikuje w czasopismach prawniczych, udziela się w Parlamencie Studentów oraz w Senacie Uniwersytetu Opolskiego. Otrzymał Nagrodę Rektora Uniwersytetu Opolskiego oraz Tytuł „Prymusa Opolszczyzny”.

Interesuje go prawo samorządowe – już w wieku 18 lat został Radnym Naszej Gminy, jako jeden z najmłodszych radnych w Polsce. Funkcję tę pełni już drugą kadencję  -został wybrany z okręgu Chróścina- Wrzoski. Jest pomysłodawcą, współorganizatorem i członkiem jury odbywającego się co roku Gminnego Konkursu Wiedzy o Samorządzie Terytorialnym i o Gminie Dąbrowa pt. „Gmina Dąbrowa – poznajmy ją bliżej”.

Data publikacji: 04-07-2011 14:34
Opublikował: Katarzyna Gołębiowska-Jarek