Tereny inwestycyjne w Gminie Dąbrowa: Węzeł Prądy, szczegóły na stronie internetowej    *  *  *    Stanowcze NIE! dla zmiany granic Gminy Dąbrowa. 96 % przeciw proponowanej zmianie granic. Szczegóły konsultacji społecznych w aktualnościach i na stronach BIP    *  *  *      

Dziś jest: niedziela, 21-01-2018
Imieniny: Agnieszki, Jarosława, Nory
Data publikacji: 04-07-2016 07:35 Opublikował: Grzegorz Jeziorański

Nowy Biuletyn Informacji Publicznej Gminy Dąbrowa

Uprzejmie informujemy, że od dnia 1 lipca 2016 roku Urząd Gminy Dąbrowa uruchomił nowy Biuletyn Informacji Publicznej Gminy Dąbrowa, adres strony pozostaje bez zmian : http://bip.gminadabrowa.pl; dodatkowo wejście poprzez ikonkę BIP (u góry z prawej strony ekranu).

Dotychczasowe treści zamieszczane BIP do 30 czerwca br. nie tracą swojej ważności i są dostępne w zakładce „BIP Archiwalny”

W nowym BIP pojawią się wszystkie informacje aktualne od 1 lipca 2016 roku oraz podstawowe informacje publiczne o naszej gminie. Nowa forma biuletynu posiada udogodnienia już zastosowane w portalu internetowym gminy typu: wersja dla słabowidzących oraz osób przeglądających treści przez smartfony i tablety. Nowy BIP posiada również rozbudowany rejestr zmian stron i dane o nich,  na bieżąco będzie również rozbudowywany. Życzymy miłego i skutecznego odnajdywania informacji publicznych o Naszej Gminie.

Powrót do poprzedniej strony »