Klub Seniora w Dąbrowie już działa. Zapraszamy Seniorów na zajęcia    *  *  *   Program Maluch + - jest dofinansowanie, jest decyzja - budujemy żłobek w obiekcie po Gimnazjum w Żelaznej.

Dziś jest: czwartek, 15-11-2018
Imieniny: Amielii, Idalii, Leopolda

Nowy Biuletyn Informacji Publicznej Gminy Dąbrowa

Uprzejmie informujemy, że od dnia 1 lipca 2016 roku Urząd Gminy Dąbrowa uruchomił nowy Biuletyn Informacji Publicznej Gminy Dąbrowa, adres strony pozostaje bez zmian : http://bip.gminadabrowa.pl; dodatkowo wejście poprzez ikonkę BIP (u góry z prawej strony ekranu).

Dotychczasowe treści zamieszczane BIP do 30 czerwca br. nie tracą swojej ważności i są dostępne w zakładce „BIP Archiwalny”

W nowym BIP pojawią się wszystkie informacje aktualne od 1 lipca 2016 roku oraz podstawowe informacje publiczne o naszej gminie. Nowa forma biuletynu posiada udogodnienia już zastosowane w portalu internetowym gminy typu: wersja dla słabowidzących oraz osób przeglądających treści przez smartfony i tablety. Nowy BIP posiada również rozbudowany rejestr zmian stron i dane o nich,  na bieżąco będzie również rozbudowywany. Życzymy miłego i skutecznego odnajdywania informacji publicznych o Naszej Gminie.

Data publikacji: 04-07-2016 07:35
Opublikował: Grzegorz Jeziorański
Powrót do poprzedniej strony »