Klub Seniora w Dąbrowie już działa. Zapraszamy Seniorów na zajęcia    *  *  *   Program Maluch + - jest dofinansowanie, jest decyzja - budujemy żłobek w obiekcie po Gimnazjum w Żelaznej.

Dziś jest: wtorek, 16-10-2018
Imieniny: Ambrożego, Florentyny, Gawła

Informacja Agencji Rynku Rolnego dla producentów owoców i warzyw

Szanowni Państwo,

Oddział Terenowy Agencji Rynku Rolnego w Opolu informuje, że na stronie internetowej Agencji Rynku Rolnego zamieszczona została
(pod adresem http://www.arr.gov.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=32&Itemid=37) informacja dla producentów warzyw poszkodowanych przez epidemię spowodowaną przez Escherichie coli, którą przekazujemy w załączeniu z prośbą o zapoznanie się i poczynienie czynności związanych z ubieganiem się o wsparcie.

Ponieważ w chwili obecnej w Biurze Produktów Roślinnych ARR w Warszawie trwają prace nad przygotowaniem dokumentacji niezbędnej do realizacji wsparcia sektora owoców i warzyw w celu złagodzenia skutków kryzysu spowodowanego Escherichia coli prosimy zainteresowanych producentów o uważne śledzenie informacji na stronie internetowej ARR www.arr.gov.pl lub kontakt telefoniczny z OT ARR 77 4417000

Instytucje prosimy o rozpowszechnienie informacji wśród zainteresowanych producentów warzyw (ogórków, pomidorów, sałaty, słodkiej papryki, cukini i endywi). 

Data publikacji: 21-06-2011 14:29
Opublikował: Katarzyna Gołębiowska-Jarek
Powrót do poprzedniej strony »