Klub Seniora w Dąbrowie już działa. Zapraszamy Seniorów na zajęcia    *  *  *   Program Maluch + - jest dofinansowanie, jest decyzja - budujemy żłobek w obiekcie po Gimnazjum w Żelaznej.

Dziś jest: niedziela, 21-10-2018
Imieniny: Celiny, Hilarego, Janusza

Narodowa loteria paragonowa - popieram

Naczelnik Drugiego Urzędu Skarbowego w Opolu zaprasza do udziału w zainicjowanej przez Ministerstwo Finansów akcji pod nazwą „Popieram loterię”.

Celem akcji jest zaproszenie przedsiębiorców i instytucji do wsparcia idei przyświecających loterii. W inicjatywie może wziąć udział każdy podmiot, który zadeklaruje poparcie dla idei loterii poprzez wspieranie i budowanie uczciwej konkurencji.Dzięki Loterii uświadamiamy Polakom, że mają wpływ na kształtowanie uczciwego obrotu gospodarczego, a wydawanie paragonów przekłada się na stan budżetu naszego państwa.

Logotypy firmy i instytucji, które zadeklarowały swoje poparcie już wcześniej widnieją aktualnie na stronie https://loteriaparagonowa.gov.pl/ekstra/popieraja-nas.

 Poniżej przedstawiamy zasady akcji:

1. Do akcji może przyłączyć się każdy przedsiębiorca/instytucja po spełnieniu określonych wymagań.

2. Aby przyłączyć się do inicjatywy podmiot:

  • pobiera ze strony internetowej https://loteriaparagonowa.gov.pl/pliki-do-pobrania banner, plakat lub ulotkę Narodowej Loterii Paragonowej. Pobrane materiały wykorzystuje w dowolny, wybrany sposób, tj.: rozwiesza plakat, rozkłada ulotki, nakleja naklejkę, umieszcza banner na swojej stronie www, może tez emitować – w miarę możliwości – spot TV promujący Loterię;
  • robi zdjęcie z placówki lub zrzut strony internetowej potwierdzające wykorzystanie materiałów i wysyła na adres e-mail: .

Ministerstwo Finansów weryfikuje wszystkie zgłoszenia i deklaracje, następnie odpowiada na e-mail i potwierdza udział lub prosi o dodatkowe informacje jeśli jest to wskazane.
Po weryfikacji, logotyp podmiotu zostaje zamieszczony na stronie internetowej Loterii.
Akcję „Popieram loterię” wspiera kampania promocyjna prowadzona na stronach internetowych Ministerstwa Finansów, izb i urzędów skarbowych, posty na FB Loterii, twitty na TT Loterii oraz posty na Instagramie Loterii.

Szczegóły loterii na stronie: https://loteriaparagonowa.gov.pl

narodowa loteria.jpeg

Data publikacji: 03-06-2016 11:48
Data modyfikacji:
 03-06-2016 11:52
Opublikował: Grzegorz Jeziorański
Modyfikował: Grzegorz Jeziorański
Powrót do poprzedniej strony »