Klub Seniora w Dąbrowie już działa. Zapraszamy Seniorów na zajęcia    *  *  *   Program Maluch + - jest dofinansowanie, jest decyzja - budujemy żłobek w obiekcie po Gimnazjum w Żelaznej.

Dziś jest: sobota, 17-11-2018
Imieniny: Grzegorza, Salomei, Walerii

Nabór wniosków do Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich

W dniach od 1 do 15 czerwca 2011 roku biuro Partnerstwa Borów Niemodlińskich przyjmuje wnioski o dofinansowanie we wszystkich 4-ech działaniach PROW, tj. "Odnowa i rozwój wsi", "Małe projekty", Tworzenie i rozwój mikroprzedsiębiorstw" oraz "Różnicowanie w kierunku działalności nierolniczej".

Informacje szczegółowe, formularze wniosków oraz wykaz wymaganych dokumentów znajdują się na stronie www.boryniemodlinskie.pl, w dziale "Info dla beneficjenta".

Aby wnioski przeszły ocenę Rady Decyzyjnej Partnerstwa Borów Niemodlińskich MUSZĄ UZYSKAC CONAJMNIEJ 25% maksymalnej liczby punktów. Dla działania "Odnowa i rozwój wsi" oraz dla "Małych projektów" stanowi to 25 punktów, natomiast dla "Różnicowania..." i "Tworzenia i rozwoju mikroprzedsiębiorstw" 18 punktów.

Wszelkie informacje pod numerem telefonu: 77 4606 351, lub osobiście w biurze Parterstwa Borów Niemodlińskich, ul. Bohaterów Powstań Śląskich 34, Niemodlin.

Data publikacji: 01-06-2011 09:25
Opublikował: Katarzyna Gołębiowska-Jarek
Powrót do poprzedniej strony »