Dziś jest: czwartek, 23-11-2017
Imieniny: Adeli, Felicyty, Klemensa
Data publikacji: 12-01-2016 10:20 Opublikował: Katarzyna Gołębiowska-Jarek

Nabór wniosków na usuwanie azbestu w 2016 roku

Wójt Gminy Dąbrowa informuje o wstępnym naborze wniosków o udzielenie dotacji na usunięcie wyrobów azbestowych z nieruchomości znajdujących się na terenie Gminy Dąbrowa.

Wniosek wraz z załącznikami (druki dostępne w urzędzie gminy oraz poniżej) należy składać w terminie do 12 lutego br. w biurze podawczym Urzędu Gminy Dąbrowa, ul. ks. prof. J. Sztonyka 56, 49-120 Dąbrowa. Dodatkowych Informacji udzielają pracownicy Biura Gospodarki Odpadami (pokój nr 11) –  tel. 774641010 w. 111 lub 774641058.

1. PDFZawiadomienie_o_naborze_wniosków_azbest_2016.pdf

2. DOCRegulamin.doc

Druki do pobrania:

1.  DOCWniosek.doc

2. DOCOcena_stanu_i_możliwości_bezpiecznego_użytkowania_wyrobów_zawierających_azbest.doc

3. DOCOświadczenie_zgłoszenia_robót_lub_pozwolenie_na_budowę.doc

4. DOCWzór_pełnomocnictwa.doc