Klub Seniora w Dąbrowie już działa. Zapraszamy Seniorów na zajęcia    *  *  *   Program Maluch + - jest dofinansowanie, jest decyzja - budujemy żłobek w obiekcie po Gimnazjum w Żelaznej.

Dziś jest: środa, 20-06-2018
Imieniny: Bogny, Rafaeli, Rafała

Piknik rodzinny gmin podopolskich we Wrzoskach

W sobotę przed remizą we Wrzoskach stawiło się klikaset osób na pikniku rodzinnym z podopolskich gmin; Dąbrowa, Dobrzeń Wielki i Komprachcice, których dotyka tzw "plan Wiśniewskiego". Były flagi, transparenty, banery poprzez które mieszkańcy tych gmin wyrażali swoją jedność przeciwko włączeniu ich miejscowości do Opola. Na pikniku pojawili się również wójtowie: Leonard Pietruszka z Komprachcic, Henryk Wróbel z Dobrzenia Wielkiego oraz nasz wójt Marek Leja. Gospodarze z Wrzosek ugościli wszystkich ciastami, piernikami i gorącą kiełbaską z "największego grilla" na Opolszczyźnie. Ta manifestacja została zauważona przez media, których dziennikarze relacjonowali przebieg pikniku.

Data publikacji: 18-12-2015 10:18
Data modyfikacji: