Klub Seniora w Dąbrowie już działa. Zapraszamy Seniorów na zajęcia    *  *  *   Program Maluch + - jest dofinansowanie, jest decyzja - budujemy żłobek w obiekcie po Gimnazjum w Żelaznej.

Dziś jest: niedziela, 25-02-2018
Imieniny: Almy, Cezarego, Jarosława

Obchody Święta Niepodległości Polski Dąbrowa-Ciepielowice 2015

Serdecznie zapraszamy, jak co roku do Ciepielowic na obchody Święta Niepodległości. Początek uroczystości o godz. 11.00 pod obeliskiem. Po odśpiewaniu hymnu i wciągnięciu flagi na maszt nastąpią przemówienia Przewodniczącego Rady Gminy i Wójta oraz złożenie kwiatów pod obeliskiem. W krótkim programie artystycznym zaprezentuje się również Studio Piosenki z GOKiR-u. A o 11.30 rozpoczynamy tradycyjnie już po raz 8!!! Bieg Niepodległości w kategoriach:
* 5-6 latki z rodzicami
* 7-8 latki (nowa kategoria)
* 9-10 latki
* klasy IV - VI Szkoły podstawowe
* klasy gimnazjalne
* kategoria OTWARTA ( w tej kategorii jest dodatkowa pula nagród dla mieszkańców naszej gminy)
Zgłosiło się już ponad 200 dzieciaków z naszych szkół, zapewne skuszonych cennymi nagrodami w postaci sprzętu sportowego, "piłkarzyków", dronów i wielu wielu innych, a każdy uczestnik otrzyma pamiątkowy medal.

Data publikacji: 10-11-2015 09:22