Tereny inwestycyjne w Gminie Dąbrowa: Węzeł Prądy, szczegóły na stronie internetowej    *  *  *    Stanowcze NIE! dla zmiany granic Gminy Dąbrowa. 96 % przeciw proponowanej zmianie granic. Szczegóły konsultacji społecznych w aktualnościach i na stronach BIP    *  *  *      

Dziś jest: niedziela, 21-01-2018
Imieniny: Agnieszki, Jarosława, Nory
Data publikacji: 25-08-2015 10:53 Opublikował: Katarzyna Gołębiowska-Jarek

Niebawem GMINNE DOŻYNKI

W najbliższą niedzielę 30 sierpnia zapraszamy na uroczystość podziękowania za żniwo czyli tradycyjne dożynki do Karczowa. Zapraszamy  wszytkich mieszkańców gminy, bowiem szykuje się mnóstwo atrakcji.

W sobotę (29 sierpnia) od godz. 14.00 odbędzie turniej siatkówki plażowej i tenisa ziemnego. O godz. 19.00 zabawa taneczna z zespołem "Magnetic". W niedzielę uroczystości rozpocznie oczywiście msza święta dożynkowa w kościele pod wezwaniem Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Karczowie, a wielobarwny korowód dożynkowy wyruszy z ul. Dąbrowskiej o godz. 14.00.

Wśród niedzielnych atrakcji m.in. wsytęp iluzjonisty Łukasza Podymskiego, wsytęp gminnej orkiestry dętej oraz pokazy paralotniarzy czy mażoretek. Przewidziano na wieczór występ Kabaretu 44-200 z Rybnika oraz zabawę taneczną  do późnych godzin z zespołem "Meteor".

Oczywiście nie zabraknie atrakcji dla maluchów, czyli lodów, wesołego miasteczka  i dmuchanych zamków. A dla trochę starszych obficie zaopatrzone stoiska gastronomiczne.

ZAPRASZAMY!

Plakat_Dozynki_A3 copy.jpeg

Plakat_Dozynki_A3 copy.jpeg

Powrót do poprzedniej strony »